Bring a friend

Geplaatst op: 27-01-2021
Terug naar nieuws

De hele maand februari gratis sporten bij Gezond Gouds

Onze leden mogen in de maand februari een vriend/ vriendin/ familielid/ kennis meenemen. Als jij een uitnodiging hebt gekregen van een van onze leden, dan kun jij álle lessen de hele maand februari gratis uitproberen! 

Bevalt het sporten in de buitenlucht je? Dan kun je na de actieperiode er voor kiezen om door te gaan met sporten bij Gezond Gouds. Je kiest dan uit één van onze flexibele abonnementen.

Klik hier voor extra informatie over de Bring a Friend Actie

Tijdens de Lockdown trainen onze sporters in 2-tallen zelfstandig buiten op 1,5 m afstand. We hebben in onze agenda blokken van 15 min. ingeroosterd waarop je je kunt inschrijven. Vanwege de avondklok hebben wij de trainingsuren vervroegd, maar er zijn wel extra momenten bij gekomen in de ochtenduren. Daarnaast bieden wij de mogelijkheid om 2 x per week een online training te volgen op dinsdag en donderdag om 20:15 uur. Voor meer informatie over het sporten bij Gezond Gouds tijdens de Lockdown, verwijzen wij u naar ons e-mailadres info@gezondgouds.nl